Ogłoszenie

Opis stanowiska

Programista - Inżynier danych
Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny:
pracuj.pl/inż-dan/2017/11

Jako inżynier danych Yanosika będziesz odpowiedzialny za:

  • analizę i przetwarzanie dużych zbiorów danych, w tym wyszukiwanie wiedzy w nich zawartej,
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc,
  • automatyzacja, udoskonalanie i aktualizowanie procesów związanych z analizą danych,
  • przygotowywanie wniosków oraz rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz,
  • projektowanie i implementacja procesów ETL przy pomocy zestawu różnych narzędzi i frameworków,
  • implementacja procesów bazodanowych SQL / NoSQL.

Wymagania:

  • znajomość jednego z języków programowania: java, python,
  • umiejętność przetwarzania i analizy bardzo dużych zbiorów danych,
  • znajomość środowisk przetwarzania i przechowywania danych SQL, NoSQL, Hadoop,
  • mile widziana umiejętność analizy danych z wykorzystaniem zagadnień statystycznych i języka programowania R,
  • mile widziane doświadczenia w pracy z technologiami Big Data: Hive, Spark, Hbase, Flink, Flume, Kafka,
  • zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • aktywny udział w rozwoju aplikacji Yanosik,
  • pracę w zespole specjalistów i pasjonatów otwartych na dzielenie się wiedzą, która umożliwia intensywny rozwój zawodowy,
  • udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • udział w zajęciach z języka angielskiego (3 poziomy zaawansowania),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • codziennie świeżo mieloną kawę z naszego firmowego ekspresu i szeroką gamę herbaty do wyboru,
  • udział w wydarzeniach integracyjnych (grille, kręgle, spływy kajakowe…),
  • pakiety prywatnej opieki medycznej,
  • Happy Mondays - tylko dla odważnych! :)
Nr referencyjny

Dlaczego my?

Intensywny rozwój

Rozwijaj się realizując ambitne i prestiżowe projekty dla marek z różnych branż.

Konferencje

Poszerzaj wiedzę jeżdżąc z nami na specjalistyczne szkolenia i konferencje organizowane w całej Polsce.

Zajęcia językowe

Rozwijaj swoje umiejętności na cotygodniowych zajęciach języka angielskiego z profesjonalnym lektorem.

Opieka medyczna

Korzystaj z prywatnej opieki medycznej dostępnej dla wszystkich pracowników.

Happy Mondays

Rozpoczynaj tydzień z przyjemnością! Każdy poniedziałek w Grupie Primesoft to nowy konkurs z nagrodami.

Zgrany zespół

Nie wiesz? Pytaj, nasz zespół to specjaliści na wszystkich poziomach zaawansowania – każdy otwarty na dzielenie się know-how.

Integracja

Świetnie się baw: na firmowych eskapadach na narty, wycieczkach, rajdach, grillach i mnóstwie innych wydarzeń.

Primesoft Game Arena

Rozegraj to po mistrzowsku! Nasze biuro to nie tylko miejsce pracy, ale też świetnej zabawy m.in. podczas wieczorów gier komputerowych.